www.cvonline.hu

Alumínium Hegesztő (WIG vagy MAG) Németországban

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Munkavégzés helye: Dél-Németország

Munka kezdete: azonnal

  Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Alumínium Hegesztőket

  Az Ön feladatai:

– Különböző szerkezetek, alkatrészek alumínium hegesztése WIG vagy MAG eljárással

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– WIG és/vagy MAG hegesztési munkatapasztalat

– érvényes hegesztői minősítés

– szakmai rajzok, tervrajzok olvasni tudása

– B kategóriás jogosítvány

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: kb. bruttó 10 euró / óra + prémium + kiegészítő pénzek

– szállást a munkaadó cég szervezi, munkavállaló fizeti (180 euró / hó)

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!