Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Általános ügyek munkatárs - Komárom

  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a pozícióban az Ön feladatai a következők lesznek: - Takarítói tevékenység koordinálása, kapcsolattartás az alvállalkozóval. - A konténerekben ivó-és öblítő víz meglétének figyelése, szükség szerint rendelés. - Szennyvíz elszállításával kapcsolatos ügyintézés-alvállalkozó(k) bevonásával. - Munkaruha készlet figyelés, utánrendelés, új belépőknek való kiosztás, időszakos leltár. - Mobiltelefonok nyilvántartása, szükség esetén kiadása a kollegák részére, telefontársasággal való kapcsolattartás. - Céges étkeztetés koordinálása, létszámok figyelése, kommikáció az alvállalkozóval, számlák e-approval-ban való indítása. - Reptéri fuvarok szervezése, hotel foglalások, számlák, bérautók. - Más alvállakozók (pl. fűnyírás) tevékenységének ellenőrzése.

Végzettség:
Középfokú (műszaki) végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Létesítményüzemeltetéssel-általános adminisztrációval kapcsolatos min. 1 éves tapasztalat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Zöldmezős multinacionális vállalat.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Komárom-Esztergom
Komárom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre