Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Általános ügyek asszisztens

Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.08.18.
Jelentkezési határidő: 2019.08.24.

Vidám vagy, kreatív és szereted, ha zajlik körülötted az élet? Szeretnéd magad kipróbálni egy multinacionális vállalatnál, ahol újabb és újabb kihívások elé állítanak Téged? Jól beszélsz angolul és jogsid is van? Akkor jelentkezz és egyeztessünk a részletekről!
A szuper csapat és a jó hangulat garantált!

  • Postai küldemények és csomagok kezelése
  • Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • A munkaruhákkal kapcsolatos feladatok ellátása a belső szabályozásnak megfelelően
  • A dolgozói ruhaszekrények nyilvántartása (öltöző-, és értékszekrények)
  • Kisebb beszerzésekkel kapcsolatos teendők
  • A vezetők által kiadott speciális feladatok ellátása
  • Érkező vendégek fogadása
  • Céges rendezvények szervezésében és lebonyolításában való közreműködés

  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Gyors problémamegoldó képesség

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkaviszony
  • Változatos munkakör

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre