Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Általános karbantartó

  • AEROMETAL Kft.
  • Sóskút, Pest, Budapest
  • A hirdetés 22 napja lejárt

ÁLTALÁNOS KARBANTARTÓ

FELADATOK:

  • Galván üzem berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és javítása, szükség esetén cseréje,
  • Gépkarbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése,
  • Az üzem folyamatos fejlesztése során az új gyártósorok összeállítása, beüzemeltetése,
  • Munkalapok, üzemnaplók kitöltése.

ELVÁRÁSOK:

  • Releváns szakmunkás képesítéssel (pl. csatornamű kezelő vagy villanyszerelő, vagy lakatos, vagy víz-gáz vezeték-szerelő, egyéb szerelői végzettségek) végzettséggel rendelkezik,
  • Kreatív, jó problémamegoldó képességű,
  • Mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes,
  • Vállalni tudja a 2 műszakos munkarendet.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • Számítógépes ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + mozgóbér + prémium, bejárási, lakhatási támogatás, kiemelt orvosi szolgáltatások, kafetéria, igény esetén szállás biztosítása),
  • Családias környezet egy kiváló csapatban,
  • Továbbtanulási támogatások/szakképzések,
  • Céges buszjárattal munkába járás támogatása,
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:

Szilágyi-Kajcsa Edit
Tel: (+36) 70-424-0436, (+36) 1-309-5370
Ügyfélfogadási idő: 09:00 órától 14 óráig.

Helyek Sóskút
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Villanyszerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre