Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÁLTALÁNOS ANYAGGAZDÁLKODÁSI CSOPORTVEZETŐ

  • VOLÁNBUSZ Közlekedési Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 8 napja lejárt

A VOLÁNBUSZ ZRT.

felvételt hirdet

munkakör betöltésére

A leendő munkatárs feladatai:

  • a feladatkörébe tartozó a vállalati működéshez szükséges szintjén menedzseli és ellenőrzi a jelentkező tervezhető (munkaalapú) és nem tervezhető igényeket, amely a beszerzési terv alapadataként szolgál.
  • készletezési szolgáltatások biztosítása, és a kapcsolódó beszállító menedzselési feladatok ellátása.
  • a készletgazdálkodási és raktározási folyamatok szabályozási rendszerének kialakítása, összefogása, irányítása és működtetése.
  • készletezési stratégia kidolgozása az üzleti tervel összhangban az optimális készletszint elérése érdekében. Optimális készletszint meghatározása a raktárak számára.
  • a folyamatokhoz, költségekhez, ügyfélkiszolgáláshoz, hatékonyságnöveléshez kapcsolódó mérési és mutatószám rendszer kidolgozása, működtetése és fejlesztése. A tevékenység hatékonyságának folyamatos elemzése, a szolgáltatási színvonal és a működési hatékonyság növelését célzó akciók kidolgozása.
  • a működéshez szükséges készletezett általános anyagok és az ahhoz köthető szolgáltatások éves igénytervezése során, a beszerzési mennyiségek -műszaki tartalmának – meghatározása és átadása az Üzemeltetési és beszerzési koordináció részére.
  • nem készletezett anyagok esetén a beszerzési eljárások előkészítéséhez a mennyiségek meghatározása, illetve a műszaki specifikáció biztosítása.
  • közreműködés a feladatkörébe utalt közbeszerzési törvénynek megfelelő éves közbeszerzési terv és beszámoló összeállításában, a beszerzési beszámolók elkészítésében, illetve továbbítása az illetékes hatóságok, bizottságok felé.
  • a munkaruha, egyen-formaruha- és lábbeli, védőruhák, védőeszközök, védőfelszerelések ellátáshoz kapcsolódó beszerzési eljárások előkészítése során a specifikáció, tartalom, igény összeállítása és határidőre történő átadása az Üzemeltetési és beszerzési koordináció részére.
  • a beszerzett általános anyagok, munkaruha, egyen-formaruha- és lábbeli, védőruhák, védőeszközök, védőfelszerelések szerződés szerinti teljesítésének kontrollja, minőségi, garanciális kifogások kezelése

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • tevékenységi körhöz tartozó SAP MM modul ismerete.

A munkavégzés helye:

  • Budapest.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

A jelentkezést a csatolt dokumentum kitöltésével, valamint az „Általános anyaggazdálkodási csoportvezető” pozíció megjelölésével.

2019. október 12-ig várjuk.

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat: Link megjelenítése.

Köszönjük.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Közlekedésmérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre