Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alpinista szerelő (Veszprém)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Veszprém, Veszprém
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Alpinista szerelőket

keresünk távközlési partnercégünk részére regionális munkavégzésre

Feladatok:

  • Távközlési hálózatok, rendszerek és berendezések telepítése és karbantartása
  • Mérési, üzemeltetési és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása
  • Ügyelet, készenlét ellátása
  • Veszprémi telephely és 100 km-es körzetének ellátása

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Képesség ipari alpinista munkavégzésre
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Bruttó 330.000 – 350.000 Ft/hó + készenléti díj + fizetett túlórák, pótlékok
  • Cafeteria: 460.000 Ft / év
  • Céges telefon
  • Egészségügyi szolgáltatáscsomag
  • Továbbképzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprémi telephely és kb. 100 km-es körzete

Kapcsolattartó neve: Bana Adrienn

Kapcsolattartó telefonszáma: +36703624901

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre