Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alpinista szerelő (Veszprém)

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Alpinista szerelőket

keresünk távközlési partnercégünk részére.

Munkavégzés helye: Veszprém, Magyarország

Feladatok:

  • Távközlési berendezések telepítése, karbantartása
  • Mérési, üzemeltetési és hibaelhárítási feladatok
  • Ügyelet, készenlét ellátása

Elvárások:

  • Középfokú villamosipari vagy műszaki végzettség
  • Erősáramú villamossági szerelésben szerzett tapasztalat
  • Képesség magasban történő munkavégzésre
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 330.000 - 350.000 Ft/hó + készenléti díj + Túlórapótlék
  • Cafeteria: 460.000 Ft/év
  • Továbbképzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre