Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Állatgondozó

  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

BUDAPESTI NEM DOHÁNYZÓ TELEPHELYÜNKRE MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladatok:

  • állatok körüli teendők ellátása (pl. takarítás, gondozás, gyógyszerezés),
  • egyéb a telephelyen felmerülő nehéz fizikai munka.

Jogosítvány előny!

Feltétel:

  • nehéz fizikai munkára való alkalmasság,
  • nagy munkabírás,
  • állatszeretet,
  • büntetlen előélet,
  • leinformálhatóság,
  • rugalmasság és csapatjátékos szemlélet.

A feladatkör ellátása megfeszített munkatempót igényel.

Munkavégzés helye: Budapest, XVII kerület

Munkaviszony kezdete: azonnal

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelöléssel!

Helyek XVII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre