Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Állatgondozó

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

munkakörbe

FELADATOK:

  • Laboratóriumi és gazdasági haszonállatokkal kapcsolatosan felmerülő feladatokat elvégzése
  • Közreműködni a vizsgálatokban
  • Biztosítani az állatház megfelelő higiéniai állapotát
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Állatgondozói szakképzettség
  • Minimum három hónap hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Az ideális jelölt pontos, megbízható, előrelátó, rugalmas, jó kommunikációs és szervező készséggel, valamint problémamegoldó gondolkodással rendelkezik.
Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Mezőgazdasági munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > állattenyésztő, Mezőgazdasági szakember
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre