Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőrző munkatárs

Régió: Pest
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.12.15.
Hirdetés azonosító: 1947703

A GE Power által legyártott világ színvonalú gépipari termékek és azok alkatrészeinek vizsgálatára várjuk új munkatársak jelentkezését. A belépő dolgozók személyes és szakmai fejlődését belső képzéssel segítik.

Feladatok:

  • Alkatrészek kicsomagolása, anyagmozgatás
  • Szállítási dokumentációk ellenőrzése
  • Jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a műszakvezetőkkel, mérnökökkel, termelésvezetőkkel

Elvárások:

  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Éleslátás és jó olvasási készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges busz (Budapestről és Pest megye számos településéről)
  • Egyéb juttatások, műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Érettségi
  • Fémipari végzettség

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, majd csatolja önéletrajzát. A megadott elérhetőségeken munkatársaink keresni fogják.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.12.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre