www.cvonline.hu

Állami támogatás adminisztrátor (ID: 90379BR)

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több, mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több, mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!

A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.
Légy te is a Continental tagja makói telephelyünkön!

Feladatai:

  • Az állami támogatásokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • Kapcsolódó jelentések és hatósági elszámolások elkészítése
  • Részvétel a Kontrolling osztályon folyó pénzügyi elemzésekben
  • Kontrolling jelentések elkészítése
  • Havi zárásokban történő részvétel

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek (Lotus, Microsoft Office)
  • Angol magabiztos tárgyalóképes nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Analitikus gondolkodás, pontosság
  • Talpraesettség

Előny:

  • Állami támogatási rendszerek és jogszabályok ismerete
  • SAP ismeret

Amit a megbízó nyújt:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és küldje el a pályázatát részünkre. Pozíció száma: 90379BR
Kontakt személy: Molnár András, HR manager
ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft.  Székhely: 6900 Makó, Rákosi út 3.
Link megjelenítése I Link megjelenítése I Link megjelenítése

Helyek Makó
Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.04.17.