Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alkusz kapcsolattartó (Back office területre)

  • Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe - spanyol multinacionális nagyvállalat – biztosítási alkusz kapcsolattartó

ALKUSZ KAPCSOLATTARTÓ (Back office területre)

munkatársat keres budapesti központjába.

Feladatok:

  • biztosítási alkuszoktól érkező megkeresésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • alkuszi csoport adminisztrációja, statisztikák, elszámolások készítése
  • asszisztencia termékekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés (szerződések rögzítése, ajánlatok készítése, kötvénykiadás, stb.)

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség szóban és írásban
  • megnyerő, magabiztos, ambiciózus személyiség
  • önálló és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • hajlandóság és képesség a folyamatos képzésre
  • jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek - azon belül az Excel program magas szintű ismerete

Előny:

  • meglévő kapcsolatrendszer a biztosítási alkuszokkal
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai továbbképzés
  • munkavégzéshez igazított versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, szakmai önéletrajzát várjuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre