Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alkoholüzemi technológus

  • Viresol Kft.
  • Visonta, Heves
  • A hirdetés 24 napja lejárt

A 100 százalékban magyar tulajdonú Viresol Kft. Magyarország első búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Alkohol és energetikai technológiai feladatok ellátása
  • Technológiai beszállítók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Kivitelezők munkájának összehangolása, szakmai irányítása
  • Üzemcsoporthoz tartozó területek vezetése (alkoholüzemi alapanyag előkészítés, fermentációs és desztillációs folyamatok, alkohol tárolás, denaturálás, töltés, kazánüzem, vízelőkészítés, szennyvízüzem, segédenergia üzem)
  • Mérnöki számítások készítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel
  • Tárgyalások lefolytatásában való részvétel
  • Új berendezések beüzemelésében való közreműködés

Munkakörhöz tartozó követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • Fermentáció és desztilláció terén szerzett üzemi tapasztalat
  • Élelmiszeripari és vegyipari technológiák ismerete
  • ISO, HAACP standardok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és elemző készség, rendszerszemlélet

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el.

Helyek Visonta
Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök, Gyártás technikus, Termelés vezető
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre