Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Gyakornok - Mobilitás szolgáltatás - Járműflotta-adminisztráció

Hirdetés azonosító: 1200761

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt-nél hosszú ideje működő mobilitás támogatásara keresünk gyakornok kollégát csapatunkba.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • A mobilitás szolgáltatások munkájának támogatása
  • Autómegrendelések segítése
  • Autónyilvántartás, adminisztráció
  • Adatnyilvántartó rendszer fejlesztésében aktív részvétel
  • Önálló munkavégzés
Ön az ideális jelölt, ha

  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • Túl van legalább 4 lezárt szemeszteren és legalább 2019. januárig tart a hallgatói jogviszonya
  • Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud
  • Németnyelv-tudása legalább alapfokú
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezik
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismeri
  • Képes csapatban dolgozni
  • Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!
Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC15704

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre