www.cvonline.hu

Alkatrész gazdálkodó

  • A hirdetés 1317 napja lejárt

Az Invest Gépkereskedelmi Kft nagyigmándi telephelyére alkatrész gazdálkodói munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Beszállítókkal történő napi kapcsolattartás
  • Mezőgazdasági alkatrészek és műszaki áruk beszerzése, készletmenedzselése.
  • Műszaki információs támogatás az országos hálózat munkatársainak.
  • Alkatrész értékesítés.

Elvárások:

  • Legalább szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Középfokú angol nyelvismeret használat szóban és írásban
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

a Telephely és munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő