Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alkatrész értékesítő (Tehergépjármű üzletág)

  • Unix Autó Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Értesz az autóalkatrészekhez és van tapasztalatod az értékesítésében?

Szeretnéd a munkád eredményét nem csak országosan, de nemzetközi szinten is látni?

Ha szívesen dolgozol önállóan és igazi csapatjátékos vagy, Téged keresünk!

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és  170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

 ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

(Tehergépjármű üzletág)

Feladatok:

  • Az Unix Autó partnereitől érkező termék megrendelések kiszolgálása
  • Egyedi és gyári alkatrészek megkeresése szoftverek segítségével
  • Irodai környezetben, számítógépen történő munkavégzés
  • Alkatrész értékesítés támogatása belsős kollégák felé
  • Árajánlatok és bizonylatok készítése és kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Autóalkatrész értékesítésben vagy beszerzésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Román nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Kiszámítható, fix munkaidő (H-P, 8-17-ig)
  • Versenyképes, stabil jövedelem, vállalati kedvezmények, mobiltelefon magán használatra is

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre