Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alkatrész értékesítő (Hajdúböszörmény)

  • A hirdetés 41 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ
(Hajdúböszörmény)

Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal?
Könnyen és gyorsan megtalálod a hangot másokkal?
Pályakezdő vagy és nincs munkatapasztalatod?
Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod: Téged keresünk!

A Te feladataid:

  • vevőink kiszolgálása az UNIX üzletben
  • partnereink támogatása a termékek kiválasztásában
  • megrendelések kezelése, árajánlatok készítése
  • készpénz és számlák kezelése
  • egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Amit Neked kínálunk:

  • kiemelkedő jövedelmet
  • munkabéredet évente fejlesztjük (2017-ben 20%-os béremelést adtunk)
  • fix munkaidőt: H-P 07.00-16.00 vagy 08.00-17.00, esetenként szombat délelőtti munkavégzés
  • lehetőséget, amennyiben pályakezdő vagy
  • kiszámítható és elérhető prémiumot
  • cafeteriát
  • teljes munkaruha szettet biztosítunk (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
  • betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • korszerű eszközöket a munkavégzéshez (vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • céges csapatépítő programokat

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre