Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alkatrész értékesítő (Budapest XVI. kerület)

  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ
(BUDAPEST XIX.KERÜLET)

Ajánlatunk:

  • kiemelkedő jövedelmet
  • éves munkabérfejlesztés
  • azonnali kezdés
  • teljes munkaruha szett (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
  • betanítási terv és központi szakmai képzések
  • fejlődési és előre lepési lehetőség
  • korszerű munkaeszközök (vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • dolgozói kedvezmények és céges csapatépítő programokat
  • pályakezdőket is várunk.

Feladataid:

  • vevőink kiszolgálása az UNIX üzletben
  • partnereink támogatása a termékek kiválasztásában
  • megrendelések kezelése, árajánlatok készítése
  • készpénz és számlák kezelése
  • egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.

Amit Tőled elvárunk:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • fix munkaidő: kezdés 07:00-09:00 közötti időpontokban
  • havi két szombat délelőtti munkavégzés túlórában elszámolva
  • jó kapcsolatteremtési képesség

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Helyek XVI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre