Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alkalmazott ügyvéd

Starjobs Magyarország
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.03.26.
Jelentkezési határidő: 2018.11.08.

Több évtizedes múltra visszatekintő, kiemelkedően magas szakmai színvonalat nyújtó ügyvédi iroda megbízásából keresünk hosszútávra, alkalmazotti munkaviszonyba

munkatársat.

  • Jogi szakvizsga;
  • Legalább 2 év ügyvédi irodában szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • Precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Előny: német nyelvismeret; közbeszerzési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Nagyfokú önállóság
  • Szakmai fejlődésre kiválóan alkalmas környezet
Helyek VI. kerület
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2018.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Junior Ügyvéd Tőkepiaci Területre

Randstad Hungary Kft.

Belvárosi magyar tulajdonú, nemzetközi ügyfélkö...

FŐELŐADÓ/SZEMÉLYÜGYI MUNKATÁRS (honvédelmi alkalmazott jogviszony, Magyar Honvédség, Budapest)

Magyar Honvédség

FŐELŐADÓ / SZEMÉLYÜGYI MUNKATÁRS (honvédelmi al...
Budapest, Pest

Termeléstámogató mérnök

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

"Hagyomány, tanulás és fejlődés." Ez partnercég...
Szekszárd