www.cvonline.hu

Alkalmazott ügyvéd

Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2018.08.01.
Jelentkezési határidő: 2018.08.21.

Több évtizedes múltra visszatekintő, kiemelkedően magas szakmai színvonalat nyújtó ügyvédi iroda megbízásából keresünk hosszútávra, alkalmazotti munkaviszonyba

munkatársat.

Feladatok

  • Jogi állásfoglalások készítése (főként gazdasági és polgári jog területén);
  • Szerződések szerkesztése, véleményezése;
  • Önálló ügykezelés, ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
  • Peres képviselet ellátása;
  • Ügyvédjelöltek munkájának ellenőrzése.

Elvárások

  • Jogi szakvizsga;
  • Legalább 2 év ügyvédi irodában szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • Precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Előny: német nyelvismeret; közbeszerzési ismeretek

Juttatások

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Nagyfokú önállóság
  • Szakmai fejlődésre kiválóan alkalmas környezet

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szeretné munkájával tovább öregbíteni egy a hazai piacon kiemelkedő szolgáltatást nyújtó ügyvédi iroda hírnevét, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az stj0185@starjobs.hrszoftver.hu címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Régió VI. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre