Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Alkalmazásüzemeltetési szakértő-webszerver üzemeltetési ismeretekkel

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.10.15.
Hirdetés azonosító: 1368804

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Banki elektronikus csatornák alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

· Elektronikus csatornák alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása

· Részvétel szakértőként a banki és leányvállalati informatikai és biztonsági infrastruktúrát, rendszereket, alkalmazásokat érintő projektekben, auditokban

· Feladatok, eljárások automatizálása

· Verzióváltások végrehajtása

· Frissítések, migrációk, és DR teszt végrehajtása

· Incidensek és problémák kezelése, gyökér okok feltárása

· Jelentések készítése, tudásbázis építése

· Dokumentációk készítése, naprakészen tartása (pl. DRP)

· Együttműködés és kapcsolattartás az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal, beszállítókkal és leányvállalatokkal

A munkavégzés normál munkarendben történik :

hétfő-csütörtök: 7.45-16.45, péntek: 7.45- 14.50-ig

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

· Főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség, vagy szakirányú OKJ képesítés

IT üzemeltetésben szerzett minimum 3+ éves releváns szakmai tapasztalat

· Windows és/vagy Linux, Unix felhasználói ismeretek

· Web applikációs üzemeltetési ismeretek

· Legalább egy scriptnyelv hatékony használata

· minimum szakmai szintű alap angol nyelvtudás

· Folyamatszemlélet

· Jó probléma megoldó- és kommunikációs készség

· Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

· Üzemeltetési ajánlások (ITIL) és folyamatok ismerete

· Weblogic, OHS, NGINX ismeret

· Banki informatikai folyamatok ismerete

Nyelvtudás:

minimum szakmai szintű angol nyelvtudás dokumentumok megértéséhez

A megbízó cég profilja:

Megbízónk nemzetközi, piacvezető pénzügyi vállalat. Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes jövedelem

• Cafeteria

• 2 havi jutalom (13. és 14. havi fizetés)

• Medicover szolgáltatások igénybevétele

• Nyelvoktatási és szakmai továbbképzési lehetőségek (legújabb technológiák megismerésének lehetősége)

• Készenléti pótlék (készenlét alatt túlórapótlék)

• Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, kiemelt juttatási csomag

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda
Aktiválás időpontja 2018.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre