Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alkalmazás támogató (Java)

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 32 napja lejárt

Partnerünk egy stabil hátterű magyar szoftverfejlesztő cég, akik pénzintézetek informatikai igényeinek kiszolgálására specializálódtak.

Pozíció azonosító: B28ASJ
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Banki üzleti alkalmazások támogatása
  • Beérkező hibajegyek feldolgozása, kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfél oldali felelősökkel (mail, ticketing rendszer, telefon)
  • Hibakeresés és hibaelhárítás
  • Release támogatás
  • Szoros együttműködés az adott terület rendszerszervező támogatójával

Elvárások

  • Biztos alapok és gyakorlati jártasság JAVA technológiákban
  • Jártasság a relációs adatbázisok használatában (pl. Oracle, MSSQL, MySQL)
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat
  • Gyakorlat az alábbi technológiákban:
    • JAVA8, Spring technológiák, JPA, ORM tools (EclipseLink, Hibernate), GIT, Maven, SOAP, REST, JUnit, Mockito

Előny

  • Jártasság JAVA alapú GUI fejlesztési technológiákban (pl. Vaadin)
  • Pénzügyi (pénzintézeti) ismeretek
  • Tapasztalat az alábbi technológiákban:
    • AOP
    • Groovy
    • OSGi, Virgo
    • Microservice
    • Docker
    • Openshift, Docker Swarm, Kubernetes

Amit a cég kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer elemző, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre