Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Alkalmazás Adminisztrátor - IT SHOP/SAVVY SUITE - Angol nyelvtudással (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.18.
Hirdetés azonosító: 1577839
lejárt
FELADAT

Csapatunk egy új projekt során arra vállalkozik, hogy kidolgozza, standardizálja és implementálja az IT shop rendszerek folyamatait! Gyere, és tarts velünk!

  • A folyamataink még nem teljesen kidolgozottak, a go live előtt rengeteget ötletelünk, gondolkodunk együtt, igyekszünk új technikai koncepciókat megvalósítani!
  • A munkafolyamat programozásához SQL-t használunk
  • Az SQL mellett a Powershell segítségével menedzseljük a kapcsolódó backend rendszereket, legyen szó Active Directory-ról, szoftverdisztribúcióról, levelezésről
  • Feladataink közé tartozik a CIAM rendszer, KBEST, SM9 interface-k üzemeltetése is
  • Folyamataink és munkánk megosztásához az ITIL keretrendszere mérvadó
PROFIL
  • Csapatunkba informatikailag felkészült és tapasztalt kollégák jelentkezését várjuk, így szeretnénk, ha a leendő kollégánk IT irányultságú képzettséggel, vagy azzal egyenértékű tapasztalattal (1-3 év) rendelkezne
  • A közös nyelv virtuális csapatunkban az angol
  • Ha az IT világában törekedsz a hatékony és ésszerű megoldásokra, esetleg ilyesféle tapasztalatot is szereztél, mesélj nekünk többet!
  • A fenti feladatok elvégzéséhez az SQL ismerete szükséges, így ha már volt dolgod SQL-lel dolgozni, jó alapod van ahhoz, hogy elsajátítsd, ami a mindennapi munkánkhoz szükséges!
  • Reméljük ismerősen hangzik az ITIL módszertan, ha volt is lehetőséged dolgozni az ITIL mentén, nálunk van lehetőséged hasznosítani a tapasztalatod!
  • Szeretnénk, ha leendő kollégánk hasonlóan gondolkodna, ahogyan mi:  mi nagyfokú ügyfél-, megoldás- és teljesítményorientáltsággal közelítjük meg a problémákat. Kitartóan, agilis szemlélettel dolgozunk együtt annak érdekében, hogy a projektünkből a lehető legtöbbet kihozhassuk

Előnyök:

  • Cloud technológia alapos ismerete
  • Gyakorlati SML és XSLT ismeretek
  • Szerver-virtualizációs tapasztalat Windows server 2008, 2012-vel (VMWare, AppCom)
  • T-shop rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Iratkozzon fel állásértesítőre