Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alapanyag beszerző - INTS/9/204

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.03.20.
Jelentkezési határidő: 2018.08.24.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyártó partnercégünk számára munkatársat keresünk

Alapanyag beszerző

pozícióba

Ref.: INTS/9/204

Feladatok:

  • Kapcsolattartás beszállítókkal és társosztályokkal
  • Alap- és segédanyagok biztosítása a termelés számára
  • Készletek figyelése és optimalizálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség ( logisztikai, gazdasági területen)
  • Minimum középfokú aktív német nyelvtudás
  • Folyamatszemlélet, jó kommunikációs készség
  • Jó tervezőkészség
  • Önállóság, precizitás

Előny:

  • Logisztikai, gazdasági vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőségek egy folyamatosan növekvő multinacionális vállalatnál
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

JELENTKEZNI AZ ALÁBBI (Jelentkezés) GOMBRA KATTINTVA, A KARRIEROLDALUNKON LEHETSÉGES!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre