www.cvonline.hu

Alapanyag adminisztrátor

Hozzáadva: 2018.01.18.
Hirdetés azonosító: 1085639

Olyan munkahelyet keresel, ahol van előre lépési lehetőség? Tanulni és fejlődni szeretnél, de a munkahelyeden gátolnak ebben? Vannak informatikai ismereteid, de hiányos a nyelvtudásod? Ha igennel válaszoltál legalább egy kérdésre, nálunk megtalálod a megoldást! Elektronikai eszközöket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Gyártási megbízások nyomonkövetése
  • Anyagkönyvelések monitorozása, javítása
  • Gyártósori leltár nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás társterületekkel

Elvárások:
  • SAP/ERP rendszer alapszintű ismerete
  • Alapfokú angol/német nyelvismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Precizitás, pontosság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Bónuszrendszer, cafeteria
  • Ingyenes céges buszjáratok, utazási támogatás

Egyéb kapcsolati információk:
  • Érdeklődni a +36 30 439 6371 telefonszámon, vagy személyesen a Kecskeméti Prohumán irodában a Nagykőrösi utca 30. szám alatt.