www.cvonline.hu

Alállomási műszerész (Újszász)

  • A hirdetés 40 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Alállomási műszerész

Helység:
Újszász
Terület:
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok:

  • nagyvasúti villamos vontatás 120/25 kV-os alállomásaira, a felsővezetéki energia-távvezérlő berendezésekre, az 1500 V-os villamos előfűtő berendezésekre és a felsővezeték hálózat kapcsoló és energia elosztó rendszerében alkalmazott kapcsoló, mérő, segédüzem, stb.,
  • készülékekre, berendezésekre és azok hajtásaira, valamint a FET rendszer készülékeire és berendezéseire vonatkozó technológiai és karbantartási előírásoknak megfelelően önállóan elvégzi az érintett rendszer ellenőrzési, vizsgálati és karbantartási munkáit

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség - villamosipari, vagy szakirányú  műszerész szakképzettség - érettségi
  • alállomás üzemeltető és villamos hálózat kezelő vizsga, vagy villamosmű kezelő képesítés
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk:

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • ruházati ellátást

2018.01.15.
Bővebb felvilágosítást ad:
Schvarcz Zsuzsa Dóra 1/511-1905
Várjuk jelentkezését!

Helyek Újszász
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.12.01.