www.cvonline.hu

Alállomási műszerész (Kiskunhalas)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Kiskunhalas, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Alállomási műszerész

Helység
Kiskunhalas
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a felügyeletére bízott vonalszakasz alállomásainak karbantartása, beleértve az alállomásokhoz tartozó fázishatárok és vasútállomási kapcsolóterek működtető berendezéseit.
  • az alállomás(ok) üzemének biztosítása az áramszolgáltatóval megkötött üzemviteli megállapodások, a villamos szabványok, az MÁV utasítások, valamint az alállomások kezelési utasítása szerint.
  • az alállomások üzeme szempontjából szükséges kapcsolások és földelések elvégzése.

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi, villamosipari szakma, villamosmű kezelői II. szakképesítés vagy azzal egyenértékű OKJ képzések (pl. villamos alállomás kezelő; villamos hálózat kezelő)
  • E 101, E102 vizsga, alállomási helyismereti, felsővezetéki vonalismereti vizsga
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • utazási kedvezmény
  • a bruttó alapbér 3%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • ruházati ellátás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Bővebb felvilágosítást ad
Geráné Vecsernyés Erika 1/516-1234 / 06/12-34

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű