Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alállomás karbantartó (Kimle)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Kimle, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 15 napja lejárt

MÁV Zrt.
alállomás karbantartó

Helység
Kimle

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési,
forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a nagyvasúti villamos vontatás 120/25 kV-os, 120//2x25 kV-os alállomásaira és a felsővezetékhálózat kapcsoló és energiaelosztó rendszerében alkalmazott - kapcsoló, mérő, segédüzem, stb, - készülékekre , berendezésekre és azok hajtásaira vonatkozó technológiai és karbantartási előírásoknak megfelelően elvégzi az érintett rendszer ellenőrzési és vizsgálati , karbantartási munkáit.
  • az energiaellátó-, kapcsoló- és energiaelosztó- rendszer illetve annak elemei meghibásodása, üzemzavara esetén munkaköri felettese által meghatározott szintig önállóan elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség: villamosipari, vagy vasipari szakirányú szakképzettség, vagy műszerész szakma
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400. Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2018.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Schvarcz Zsuzsa Dóra 1/511-1905

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kimle
Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre