Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Alállomás karbantartó (Istvántelek, Újszász)

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

ALÁLLOMÁS KARBANTARTÓ

munkatársat keresünk

Feladatok

  • a villamos vontatási transzformátor-állomások, a felsővezetéki kapcsoló berendezések, az energia-távvezérlő rendszerek, valamint a villamos előfűtő berendezések folyamatos üzemének biztosítása, a zavartalan üzemet veszélyeztető körülmények felszámolása
  • az alállomási, illetve előfűtő rendszeren önálló feszültségmentesítési részműveletek végzése, szakfelügyelet ellátása a nagyfeszültségű rendszer közelében történő biztonságos munkavégzés érdekében
  • a munkaköri felettese által meghatározott szintig a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenység végzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség-villamosipari vagy vasipari szakma
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • E101. vizsga
  • E102. vizsga
  • alállomási helyismereti vizsga
  • felsővezetéki vonalismereti vizsga

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400. Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye
Istvántelek, Újszász

Szakmai, vezetői gyakorlat
1-3 év szakmai gyakorlat

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Rácz Anett Réka 01/19-05 1/511-1905

2019. november 30.

Társaságunk
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.
Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Újszász
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre