Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ajánlatkészítő/Előkészítő (épületgépész) (14678)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.10.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Ajánlatkészítő/Előkészítő munkakör

Ellátandó feladatok:

- Tenderdokumentációk megismerése, mennyiségi ellenőrzése, anyagok kigyűjtése tervekről
- Előversenyeztetés (ajánlatok bekérése, ártükrök készítése),
- Árajánlatok készítése
- Munkakörhöz tartozó adminisztratív és nyilvántartási feladatok ellátása (minőségtanúsító bizonylatok beszerzése, átadási dokumentációk készítése)
- Projektvezető munkájának átfogó támogatása, szervezésben való asszisztencia,
- Műszaki észrevételek és javaslatok kidolgozása,

Elvárásaink:
- Minimum középfokú, szakirányú épületgépész végzettség
- Microsoft Office gyakorlott használata
- Terhelhetőség, rugalmasság, határozottság
- Felelősségtudat, igényes, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre