Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

AJÁNLATKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (ÉPÜLETAUTOMATIKA) - PÁLYAKEZDŐ VILLAMOSMÉRNÖK JELÖLTEK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.10.22.
Jelentkezési határidő: 2019.11.20.
Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Saját műhelyükben vállalják a különféle elosztószekrények gyártását a legegyszerűbb lakáselosztóktól az épületautomatika elosztókon keresztül akár a 3200A-es sínes főelosztókig. Elosztószekrényeiket főként Schneider, Siemens, Rittal és ABB elemekkel építik. Az erősáramú és automatika szekrényeket a helyszínen telepítik, kábelezik és beüzemelik.

Csapatukba keressük az új munkatársat

AJÁNLATKÉSZÍTŐ MÉRNÖK
pozícióba épületautomatikai területre.

Pályakezdő villamosmérnök jelöltek jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Az épületautomatika, füstmentesítő és párásító rendszerekre árajánlat adása
  • Az ajánlatkérő részére ajánlatok elkészítéséhez szükséges információk begyűjtése, műszaki egyeztetés, igényfelmérés alvállalkozói ajánlatok bekérése, értékelése
  • Egyeztetés az ajánlatkérővel, amennyiben szükséges helyszíni felméréssel
  • Árajánlat tartalmának műszaki és költség optimalizálása
  • Szerződéses feltételek egyeztetése, szerződések előkészítése
  • Megnyert projekteknél műszaki támogatás
  • Kapcsolattartás partnerekkel, illetve társosztályokkal

Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség  (Pályakezdő villamosmérnök jelölt esetében az épületautomatikai szakirány az elvárás!)
  • Ajánlatkészítésben, vagy műszaki előkészítőként szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Excelben függvények használata)
  • Dinamikus és kreatív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
  • Építőipar/épületautomatika területén szerzett tapasztalat
  • Alap makrózási ismeretek
  • Schneider és Siemens termékpaletta ismerete

Amit nyújtanak:
  • Piacképes jövedelem + cafeteria
  • Céges telefon, laptop (magánhasználatra is)
  • Szakmai fejlődési lehetőség (izgalmas, kihívást jelentő projektek, szakmai tanfolyamok)

Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerületében található a cég központja, de alkalmanként helyszíni felmérés esetében országosan is előfordulhat partnerlátogatás
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!
Iratkozzon fel állásértesítőre