Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AJÁNLATKÉSZÍTŐ (FŰTÉSI RENDSZER TERÜLET)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.06.26.
Megbízónk a fűtéstechnológiai rendszerek és szereléstechnikai piac egyik meghatározó szereplője, akik biztosítják a német tulajdonosi háttér révén a stabilitást, valamint a családias, összetartó légkört egyaránt. Erősségük komplex, prémium minőségű gépészeti rendszerek kulcsrakész kivitelezése. Felkészült, megoldás- és ügyfélcentrikus munkatársaik az épületgépészeti kivitelezés számos területén és projektjén  bizonyították már elkötelezettségüket, szakmai teljesítőképességüket. Modern biatorbágyi irodájukba keresünk

munkatársat.

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok
  • Installálási kérdésekben tanácsadás
  • Tüzelőberendezés és fűtési rendszer ajánlatok elkészítése, a hiányos ajánlatkérések kiegészítése/kiegészíttetése
  • AutoCAD rajzok készítése
  • Az ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek tisztázása, a főbb kereskedelmi feltételek (ár, határidő, műszaki részletek) hozzárendelése
  • Költségvetési kiírás elkészítése
  • Műszaki és kereskedelmi tanácsadás írásban és szóban
  • Az értékesítő kolléga szakmai információkkal való ellátása, mindennapi munkájának támogatása
  • Partnerekkel kapcsolatos irattár naprakész rendben tartása, dossziék készítése, archiválás
  • Vásári/kiállítási standszolgálat ellátása
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások
  • Minimum középfokú épületgépész technikus, elektrotechnikus vagy gépésztechnikus végzettség
  • AutoCad és Microsoft Office programok ismerete
  • Középfokú német nyelvtudás - a cég belső kommunikációs nyelve a német, valamint katalógusok, műszaki információk megértése miatt is fontos
  • B. kategóriás jogosítvány és vezetői rutin
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Lelkiismeretes, precíz, határidők betartására képes személyiség
  • Érdeklődés egy új terület elsajátítása iránt teljes támogatás mellett

Előnyök
  • Német mellett középfokú angol nyelvtudás
  • Épületgépészet, fűtéstechnika területén hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk kínál
  • Hosszútávú lehetőség egy prémium minőséget képviselő stabil vállalatnál
  • Fix havi bérezés mellett 13. havi bér
  • Céges autó biztosítása - magánhasználat egyedi elszámolás alapján
  • Teljeskörű szakmai mentorálás, belső képzési rendszer, egyéb tanulmány támogatásának lehetősége
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Céges szakmai rendezvények
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, frissített magyar nyelvű önéletrajza csatolásával pályázzon!
Iratkozzon fel állásértesítőre