www.cvonline.hu

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1127855

Megbízónk nemzetközi tulajdonú fémfeldolgozó nagyvállalat, ágazatában világszerte piacvezető.  Az általa előállított félkésztermékek és megmunkált, beépítéskész alkatrészek elsősorban az autóiparban, továbbá a gépiparban és az építőiparban nyernek felhasználást. A közelmúltban elnyert újabb autóipari projektek megvalósításához a vállalat számára szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Árajánlatkérés, gyárthatóság elbírálása
  • Gyártási folyamatok definiálása
  • Gyártóeszközök, beruházások meghatározása
  • Termékparaméterek egyeztetése a vevőkkel
  • Árkalkulációk, megtérülés számítások, árajánlatok készítése
  • Együttműködés a vevői kapcsolattartókkal és termelési területekkel
  • Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel
  • Vevői látogatások
  • Bevezetésre kerülő projektparaméterek és információk átadása az NPI csapat részére

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnök
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártási technológiák széleskörű ismerete
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • CAD szoftverek ismerete
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat előny

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosító és vonzó juttatási csomag
  • Átlag feletti alapbér,
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • 13. havi fizetés,
  • havi 18.000,-Ft cafeteria,
  • Teljesítmény alapú mozgóbér,
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyugdíjpénztári és, egészségbiztosítási támogatás
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AJÁNLATADÓ MÉRNÖK, Székesfehérvár

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678