Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK
(HF 11-7861)

munkatársat.

Feladatai:

  • Megrendelések kezelése, alkatrész méretezés, ár kalkuláció
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal, beszállítókkal
  • Árajánlatkérések feldolgozása, műszaki szakértés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépészmérnöki)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „HF 11-7861”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.