Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ajándékcsomagoló (Budapest)

HSA Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.10.18.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ajándékcsomagolás

Főbb feladatok:

  • Megadott rend szerint ajándék kosár összeállítása
  • Ajándék kosár csomagolása
  • Ajándék kosár tárolóba rakása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Pontosság,
  • Precizitás
  • Alap kézügyesség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges buszjárat
  • Biztos munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 243 3028-as telefonszámon keresztül kérhető!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre