Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Agrár termékfejlesztési munkatárs

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, V. kerület

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.02.

Az OTP Bank Agrárágazati Igazgatósága tapasztalattal rendelkező hitel termékfejlesztési szakértőt keres, az agrár ügyfélkör folyamatosan változó finanszírozási igényeinek kielégítése érdekében. Csatlakozz egy dinamikus, kezdeményező csapathoz, formáljuk együtt a bank és az agrárium jövőjét.

Feladatok:

  • A vállalkozói aktív oldali termékek, szolgáltatások és folyamatok kialakításához, fejlesztéséhez kapcsolódó feladatok ellátása;
  • Elemzések készítése, árazási modellek kialakítása, döntéstámogató és döntéshozó anyagok készítése;
  • Javaslattétel új termékek / folyamatok kialakítására, illetve meglévő termékek / folyamatok módosítására;
  • Termékekhez és folyamatokhoz kapcsolódó szabályozás kialakítása;
  • Üzleti specifikációk összeállítása IT területek részére;
  • Hálózati tájékoztatók, értékesítés-támogató és oktatási anyagok összeállítása;
  • Piacfigyelés, versenytársak elemzése;
  • Adatállományok kezeléséhez kapcsolódóan riportok definiálása, karbantartása;
  • Prezentációk rendszeres készítése;
  • Együttműködés a bank más szakterületeivel.

Elvárások:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség;
  • Termékfejlesztési vagy pénzintézet vállalkozói területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, ezen belül MS Excel kiemelt ismerete;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre.

Előnyt jelent de nem elvárás:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport;
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest, V. Nádor utca

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékfejlesztési menedzser, Termékfejlesztési szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre