Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Agile C++ Security Engineer (B36sec)

  • A hirdetés 271 napja lejárt

Agile C++ Security Engineer

Magyarország vezető szoftverháza ipari automatizálási divíziójába keresünk C++ fejlesztési tapasztalttal rendelkező Security Engineer kollégát.

Pozíció azonosító: B36sec

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • SIEMENS termékhez használt központi felhasználó adminisztrációs komponens továbbfejlesztése és karbantartása
  • Skálázható infrastruktúra fejlesztése egy gépestől a redundáns rendszerig
  • Egyedien konfigurálható biztonsági szabályok biztosítása
  • Scrum csapat tagjaként részt venni a fejlesztési feladatok végrehajtásában
  • Változatos fejlesztési, tesztelési, teszt automatizálási és tervezési feladatok
  • Integrációs tesztelés a csapatban
  • Aktív kommunikáció
  • Kapcsolat tartás külföldi kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettég
  • 2+ év tapasztalat C++ programozás területén
  • Product security területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet
  • Proaktivitás, agilitás, csapatszellem, tolerancia

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi projekttapasztalat
  • Verziókövető eszközök ismerete
  • Tesztelési és tesztautomatizálási tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Amit a cég kínál:

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre