Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

After Sales munkatárs

  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

iStyle Hungary Kft.

Az iSTYLE a magyar és közép-kelet-európai piac egyik legnagyobb prémium Apple kereskedője. Cégünk már több mint 10 éve dinamikusan fejlődik és növekszik.

Ügyfélszolgálati csapatunk bővítéseként keressük új

Kollégánkat

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás írásos formában
  • A gyártóval való kapcsolattartás írásban (angol)
  • Javítások lefolyásának utólagos feltérképezése, az ezekhez kapcsolódó ügyfélkérdések megválaszolása
  • FAQ bővítés a fenti témakörben
  • Adminisztrációs feladatok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű ügyfélélményt nyújtó ügyfélkezelés írásban
  • Műszaki érdeklődés
  • Biztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, kitartás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Stressztűrő képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontosság, precizitás, kiemelten az adminisztráció terén

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Heti 40 óra, változó beosztásban (munkaidőkeret)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre