Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adserver mágus

  • Indamedia Sales
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Adserver mágus kerestetik!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Azaz lehetséges, hogy téged? Máris kiderül.

FELADATAID LENNÉNEK:

  • a magyar web legnépszerűbb portáljainak – az Index, Velvet, Port.hu, Totalcar, Femina, Dívány, Blog.hu, Napi.hu - hagyományos és automatizált hirdetési kampányainak menedzselése, ellenőrzése
  • kampányok feltöltése, a hirdetések formai és technikai kritériumainak ellenőrzése, felügyelete

ELVÁRÁSAINK:

  • digitális hirdetéskiszolgálási területen szerzett 2-3 év tapasztalat fókuszált, gyors munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • kifogástalan kommunikációs készség magyar és angol nyelven, szóban és írásban
  • alkalmasság csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Microsoft Office, Google alkalmazások és médiapiaci statisztikai rendszerek magabiztos használata
  • felsőfokú végzettség
  • minimum középfokú angol nyelvismeret

EZEKRE PEDIG BIZTOSAN SZÁMÍTHATSZ TŐLÜNK:

  • megbízható munkaadói háttér, hosszú távú karrier lehetőség
  • rendszeres szakmai képzések
  • motivált, jó fej munkatársak

Magadra ismertél? Magasabb lett a pulzusod a fenti sorokat olvasva? Akkor ne habozz, küldd el fényképes önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével a "Adserver guru" tárgyelnevezéssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Hirdetési menedzser, Hirdetési szakértő, Hirdetésszerkesztő, Marketing elemző, Marketing menedzser, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre