Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adózási szakértő (Tax Specialist)

Hydro Extrusion Hungary Kft.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2019.12.21.
Jelentkezési határidő: 2020.01.14.
Székesfehérvár
people in office

Feladatok:

  • Adóbevallások elkészítése és beküldése a hatóság felé
  • Közvetett és közvetlen adónemek teljes körű koordinációja
  • Adókalkulációk elkészítése, valamint könyvelése
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való részvétel
  • Főkönyvi számlák, adófolyószámlák egyeztetése
  • Auditokban való aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás egyéb társosztályokkal, adóhatósággal, adóellenőrzési anyagok elkészítése
  • Jogszabályi, adójogszabályi aktualitások, változások folyamatos figyelemmel kísérése, alkalmazása
  • Statisztikai jelentések összeállítása

Elvárások:

  • Főiskolai / Egyetemi végzettség (adózás-pénzügy-számvitel szakirány)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret és magabiztos Excel használat
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit ajánlunk:

  • Komplex feladatkör, felelősségteljes munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató környezet
  • Professzionális csapat
  • Rugalmas munkavégzés
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Adótanácsadó, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.12.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre