www.cvonline.hu

ADÓZÁSI SZAKÉRTŐ (ANGOL – FRANCIA) (HF 11-7732)

Hozzáadva: 2018.01.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.03.

Humanfield header

Nemzetközi szolgáltató központ számára keresünk munkatársat

ADÓZÁSI SZAKÉRTŐ (ANGOL – FRANCIA)

 (HF 11-7732)

pozícióba.

Feladatok

  • Szorosan együttműködik a vezető adózási szakértővel,
  • Direkt adózási folyamatokban adatokat gyűjt, riportokat készít, támogatja az auditokat,
  • Figyelemmel követi az adózást érintő jogszabály változásokat

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Adózásban, könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol és francia nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Nemzetközi, dinamikus környezet,

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
angol és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a HF 11-7656"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő