Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ADÓZÁSI SPECIALISTA

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.
Partnerünk koreai hátterű multinacionális cég, mely logisztikai és informatikai szolgáltatásokat nyújt az anyavállalat, illetve egyéb nemzetközi cégek számára.

Budapesti pénzügyi csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

ADÓÜGYI SPECIALISTA

Feladatok:

  • Adóbevallás elkészítése és benyújtása a magyar törvényeknek megfelelően,
  • Statisztikai és ad-hoc riportok készítése,
  • E-bevallás és EGYKE kezelése,
  • Adószámítás és könyvelés,
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, külső és belső auditokon való részvétel,
  • Részvétel a pénzügyi stratégia kialakításában és a pénzügyi költségvetés tervezésében,
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való közreműködés.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • Legalább 3 éves adózási szakmai tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás (napi kapcsolattartás lesz a nemzetközi pénzügyi központokkal szóban és írásban egyaránt),
  • SAP használatában szerzett tapasztalat,
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás.

Előnyök:

  • Logisztikai cégnél szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Munkanapokra biztosított étkezési támogatás,
  • Bejárás támogatás,
  • Baleset-és életbiztosítás,
  • Bónusz évi két alkalommal,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Szakmai tréningek.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Adótanácsadó/Szakértő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre