Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adóügyi munkatárs

  • Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

A leendő kolléga a pénzügyi csapat tagja lesz, ahol a következő feladatokat kell ellátnia:

  • a Társaság adóbevallásainak, önellenőrzéseinek határidőre történő elkészítése és benyújtása,
  • adókalkulációk készítése,
  • adófolyószámlák nyomon követése;
  • főkönyv, analitika és adófolyószámla egyeztetése;
  • adójogszabályok változásainak nyomon követése;
  • belső adótanácsadás, állásfoglalások, iránymutatások, tájékoztatások kidolgozása
  • számlák, szerződések felülvizsgálata adózási szempontból;
  • transzferár-nyilvántartás vezetése;
  • a Társaság képviselete az adóhatósági ellenőrzésekben.

Számunkra az ideális jelölt az, aki:

  • gazdasági szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalata van adózási területen;
  • naprakész ismeretei vannak adójogszabályok területén (különösen SZJA, TAO, ÁFA és helyi adók);
  • magabiztosan használja az MS Office-t;
  • jó kommunikációs- és együttműködési készséggel rendelkezik;
  • önállóan képes dolgozni;
  • precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés jellemzi;
  • jó problémamegoldó készséggel rendelkezik.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent, ha a pályázó rendelkezik:

  • könyvelői tapasztalattal;
  • adótanácsadói képesítéssel;
  • társasági adóbevallások területén szerzett tapasztalattal.

  • A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre