Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adótanácsadó

Régió: Pest, Budapest, IX. kerület

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.10.15.

Magyarország vezető magyar tulajdonú ingatlanfejlesztő cégcsoportja, a WING Zrt.

munkatársat keres

Feladatok:

  • A senior adótanácsadó munkájának támogatása
  • Adózási feladatok teljeskörű ellátása, bevallások, adatszolgáltatások, analitikák elkészítése, nyilvántartások vezetése
  • Adózással kapcsolatos jogszabályok, hatósági előírások változásainak figyelemmel kísérése, azok alkalmazása
  • Adóellenőrzésekben való részvétel
  • Vállalati adótervezésben való közreműködés
  • Szerződések, belső szabályzatok véleményezése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, belső társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • 5-6 év releváns tapasztalat számviteli területen
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Adójogszabályok naprakész ismerete
  • Számviteli összefüggések magas szintű ismerete
  • Adózási ismeretek iránti érdeklődés
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, kezdeményezőkészség
  • Jó problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás, terhelhetőség

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői, adótanácsadói képesítés
  • Adóellenőrzésekben, adóátvilágításokban szerzett tapasztalat
  • Ingatlanpiaci ismeretek
  • SCALA könyvelőprogram ismerete, ill. dokumentumkezelő rendszer használatában szerzett jártasság

Amit nyújtani tudunk:

  • sokrétű adózással kapcsolatos feladatok, melyek kiváló tapasztalatszerzésre adnak lehetőséget
  • versenyképes jövedelem és szakmai fejlődési lehetőség egy komoly szakmai tudással bíró számviteli csapatban

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Helyek Pest
Budapest
IX. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Adótanácsadó, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre