Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adótanácsadó

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva
Adótanácsadót keresünk legalább 4 éves szakmai ismeretekkel partnerünk, a hazai adójogi terület egyik meghatározó, nemzetközileg is elismert adótanácsadó irodája számára.
- Tranzakciós területen végzett adójogi tanácsadás
- Adójogi és társasági átvilágításokban való részvétel
- Adóperek és adóstrukturálás során jogi tevékenység ellátása

Elvárás

- Jogi diploma és jogi szakvizsga
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- Legalább 4 év, adótanácsadóként szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Önállóság, precizitás

Amit nyújtunk

- Versenyképes fizetés
- Cafeteria juttatás
- Dinamikus, barátságos munkakörnyezet
- Szakmai fejlődés támogatása
- Hosszútávú együttműködés

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász
Aktiválás időpontja 2019.05.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Senior Adótanácsadó (német nyelvtudással)

Trenkwalder Kft

meglévő hazai és külföldi ügyfélkör adóbevallás...
Budapest

Adótanácsadó menedzser 6/8 órás lehetőség

Randstad Hungary Kft.

Nemzetközi partnerünk a független könyvvizsgáló...
Budapest

Közjegyzőhelyettes

Dr. Pusztavári Andrea közjegyző iroda

Közjegyzőhelyettest keresek Budapest XI. kerüle...
XI. kerület, Budapest, Pest