Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adótanácsadó menedzser 6/8 órás lehetőség

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Nemzetközi partnerünk a független könyvvizsgáló, adótanácsadó és tanácsadó társaságok egyik vezető nemzetközi hálózata. Partnerünk folyamatosan növekszik, hálózatához jelenleg több mint 50.000 munkatárs tartozik több mint 135 országban.

Pozíció leírása / Job description

- adótanácsadás
- compliance feladatok
- ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- minimum 5 év adótanácsadói tapasztalat
- tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
- önállóság, precizitás
- csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- változatos feladatok
- hosszú távú munkalehetőség
- fejlődési lehetőség
- képzés és továbbképzés támogatása
- lehetőség 6 órás munkavégzésre

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre