Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adótanácsadó menedzser 6/8 órás lehetőség

  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva
Nemzetközi partnerünk a független könyvvizsgáló, adótanácsadó és tanácsadó társaságok egyik vezető nemzetközi hálózata. Partnerünk folyamatosan növekszik, hálózatához jelenleg több mint 50.000 munkatárs tartozik több mint 135 országban.
- adótanácsadás
- compliance feladatok
- ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárás

- minimum 6 év adótanácsadói tapasztalat
- tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
- önállóság, precizitás
- csapatjátékos hozzáállás

Amit nyújtunk

- versenyképes fizetés
- változatos feladatok
- hosszú távú munkalehetőség
- fejlődési lehetőség
- képzés és továbbképzés támogatása
- lehetőség 6 órás munkavégzésre

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.04.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre