Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adótanácsadó gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Magyarország piacvezető könyvvizsgáló, adó-és üzleti tanácsadó cége keres diákmunkatársat adótanácsadói feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Adókkal kapcsolatos tanácsadási tevékenység
  • Tanácsadói levelek, vélemények elkészítése
  • Adózási témában megjelenő hírlevelek, marketing anyagok készítése
  • Áfa visszaigénylési kérelmek készítése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív fél év
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági/számviteli/pénzügyi területen
  • Proaktivitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8:00 és 17:00 között

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1450 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató légkör
  • Széleskörű iparági ismeretekre tehetsz szert

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pozíció hosszútávon történő vállalása

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre