Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor

HSA Kft.
Régió: Cegléd, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.

Kelet-Magyarországi régió legdinamikusabban fejlődő, munkaerő-kölcsönzéssel és-közvetítéssel foglalkozó vállalkozása keresi legújabb tagját!
Nem riadsz vissza a kihívásoktól? A tudásod szeretnéd egy stabil cégnél és egyben inspiráló csapatnál kamatoztatni?
RAGADD MEG A LEHETŐSÉGET, ÉS LÉGY TE IS RÉSZESE CSAPATUNK SIKEREINEK!
Lelkes pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Adminisztrátor (Cegléd-részmunkaidő)

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Be-és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos dokumentációk előkészítése, ellenőrzése, postázása
  • Jogviszonyos foglalkoztatású munkavállalók számfejtésének ellenőrzése
  • Egyszerűsített foglalkoztatású munkavállalók számfejtésének elvégzése
  • Menetlevelekkel, kiküldetéssel, személyszállítással összefüggő adminisztratív és ellenőrzési tevékenységek ellátása
  • Számlák kezelése, nyilvántartása, továbbítása az illetékes ügyintéző felé
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • Határozott fellépés, dinamikus személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség, elkötelezett munkavállaló

Mivel szerezhetsz előnyt?

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • BaBér bérprogram ismerete
  • Egyszerűsített foglalkoztatású munkavállalók számfejtésében szerzett tapasztalat

Mit kínálunk Neked?

  • Szakismereti és versenyképes tapasztalatszerzési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő team-tagság
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Hol fogsz dolgozni?

 Cegléd

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva vagy hívd a +3630/627-1592-es telefonszámot!

Helyek Cegléd
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre