Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • UNITOOL-Plastik Kft.
  • Diósd, Pest
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Angol vagy német nyelvtudással és számítógépes felhasználói ismerettel rendelkező munkatársat keresünk diósdi munkahelyre.

Feladata:

  •  a cég adminisztráció, ajánlat továbbítása a vevők részére
  •  megrendelések rögzítése
  •  havi kimutatások elkészítése
  •  vevőkkel történő kapcsolattartás

Pontos, precíz, megbízható, önállóan dolgozni tudó munkatársat keresünk többrétű, változatos munkavégzésre.

Elvárások:

  • felhasználó szintű számítógép ismeret

Előny:

  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munkahely
  • családias légkör
Helyek Diósd
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Trenkwalder Kft

adminisztratív feladatok elvégzéseadatbázis kez...
Törökszentmiklós

HR ADMINISZTRÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk anyavállalata világszerte ismert autó...
Fejér

HR adminisztrátor

HSA Kft.

HR Adminisztrátor Feladatok: Kapcsolattartás a ...
Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg