Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.04.22.
Jelentkezési határidő: 2019.05.14.

A GlaxoSmithKline cégcsoport egy innovatív, tudás- és teljesítményközpontú, világszerte ismert vállalat, amely több mint 150 országban van jelen. Legfőbb célja, hogy az egyik leginnovatívabb, legjobban teljesítő és legmegbízhatóbb egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalat legyen.

Feladatok:

  • számlák iktatása, lefűzése
  • adatrögzítés különféle rendszerekben
  • archiválás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben

Munkaidő:

  • H-P között heti 20-25 óra 2-3 hónapon keresztül.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/ óra diákbér
  • Azonnali kezdés
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kitűnő szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • Kreatív munkalehetőség
  • Összetartó és lendületes csapat
  • Modern munkahelyi környezet
  • Szakmai gyakorlatként visszaigazolás a felsőoktatási intézmény felé

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen!

Helyek XII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.04.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre